Leasing ALL INCLUSIVE - Oferta nr113052 - Oferteo.pl
 

Leasing ALL INCLUSIVE


Cena do uzgodnienia

Więcej za mniej. Niemożliwe? A jednak!

Jeśli:

Chcesz mieć niskie raty leasingowe,

Po zakończeniu leasingu zamierzasz wymienić samochód na kolejny,

Cenisz niezawodność auta dzięki wygodnemu i autoryzowanemu serwisowi,

Chciałbyś uniknąć nieprzewidzianych wydatków związanych z
serwisowaniem auta,

Potrzebujesz osobistego i profesjonalnego doradcę przez cały okres
umowy,

Leasing ALL INCLUSIVE jest dla Ciebie!

To całkiem nowa formuła leasingu operacyjnego, dzięki której:

Płacisz zaskakująco niskie raty leasingowe, ponieważ wykup końcowy jest ustalony na poziomie wartości rynkowej auta po zakończeniu leasingu. Dzięki temu nie spłacasz w całości samochodu w czasie leasingu. Nie będziesz musiał go też sprzedawać, by wymienić na kolejny. Wykup końcowy jest jedynie opcją, z której możesz skorzystać.

Możesz za taką samą, a nawet niższą ratę miesięczną korzystać z auta o wyższej wartości niż wcześniej planowałeś w leasingu tradycyjnym – dzięki temu zamiast używanego wybierzesz nowe; zamiast auta średniej klasy wybierzesz klasę premium.Przy zakupie nowego auta korzystasz z dodatkowych rabatów flotowych – dzięki temu za naszym pośrednictwem kupisz nowe auto taniej niż bezpośrednio u dealera - z rabatem nawet do 21%!

Możesz otrzymać leasing bez jakiejkolwiek wpłaty wstępnej – na bardzo uproszczonych procedurach, bez dokumentów finansowych, już od 3 miesiąca działalności firmy. Decyzja leasingowa wydawana jest w ciągu 1 godziny.

W ratach leasingowych są zawarte wszystkie koszty serwisu auta – dzięki temu unikniesz niespodziewanych wydatków na jakiekolwiek naprawy i przeglądy w czasie trwania leasingu, nawet po zakończeniu okresu gwarancji.

Płacisz mniejsze podatki – od wszystkich rat leasingowych możesz odliczyć VAT (50 lub 100% - zgodnie z obowiązującymi przepisami), a resztę wrzucasz w koszty. Dowiedz się więcej...

Będziesz serwisować auto przez cały okres umowy wyłącznie w autoryzowanych stacjach serwisowych – zapewni to obsługę na najwyższym poziomie i bezpieczeństwo korzystania z auta.

Masz zapewniony samochód zastępczy w przypadku szkody komunikacyjnej na cały okres naprawy auta,

Gwarantujemy stałą opiekę osobistego doradcy GO-leasing, na którego możesz liczyć w każdej sprawie, np. rejestracja i wymiana dowodu rej., pomoc w likwidacji szkody, itp.

Dedykowany telefon Assistance do Twojej dyspozycji, który działa 7 dni w tygodniu/24 godziny na dobę i zapewnia pomoc w każdym zdarzeniu.

Postaw na wygodę i wysoką jakość serwisu przy zaskakująco niskich ratach miesięcznych!

Dowiedz się więcej! Skontaktuj się z nami.

Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę na auto wśród dealerów z całej Polski oraz przygotujemy kalkulację leasingu ALL INCLUSIVE dopasowaną do Twoich osobistych oczekiwań.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 797